Preloader

TÜRKİYE'DEN NAKLİYE

DHL, UPS veya TNT ile dünya çapında gönderiyoruz

Lütfen bulunduğunuz yere bağlı olarak teslimat için 7-14 gün bekleyin.

Uluslararası bir varış noktasına teslim edilmek üzere ürün satın alırsanız, sipariş, paket o varış noktasına ulaştığında uygulanan ithalat vergilerine ve harçlarına tabi olabilir. Ürünlerin gönderileceği ülkenin yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklerine uymanız gerekir. Bu tür yasaları ihlal etmeniz durumunda sorumlu veya yükümlü değiliz. Herhangi bir gümrük veya ithalat vergisi, sipariş varış ülkesine ulaştığında tahsil edilir ve alıcı tarafından ödenmelidir. Sevkiyatla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Shipping OptionsDelivery TimePrice
Standard ShippingDelivery in 5 – 7 working days$8.00
Express ShippingDelivery in 3 – 5 working days$12.00
1 – 2 day ShippingDelivery in 1 – 2 working days$18.00
Free ShippingLiving won’t the He one every subdue meat replenish face
was you morning firmament darkness.
$0.00

İadeler & Değişimler

Bir Sözleşmeyi iptal etmek için lütfen perkymoth@gmail.com adresine e-posta göndererek bizimle yazılı olarak iletişime geçin. İptal bildiriminizin bir kopyasını kendi kayıtlarınız için saklamak isteyebilirsiniz. İptal bildiriminizi bize e-posta ile gönderirseniz, iptaliniz bize e-postayı gönderdiğiniz tarihten itibaren geçerli olacaktır.

İade edilen ürünler iade politikamıza uygun olmalıdır. Ürünler giyilmemiş, hasar görmemiş ve kullanılmamış, tüm etiketleri yapıştırılmış ve orijinal ambalajı içinde iade edilmelidir.

Lütfen satın aldığınız ürünleri denerken dikkatli olun ve aldığınız koşullarda iade edin. İade ve Değişim politikamıza uymayan hiçbir iade kabul edilmeyecektir.

Özel olarak dikilmiş veya özel olarak tasarlanmış ürünler iade edilemez veya değiştirilemez.

Ürünler için ödediğiniz fiyatın ve Ürünler için ödediğiniz geçerli teslimat ücretlerinin tam iadesini alacaksınız, ancak maruz kalmış olabileceğiniz gümrük vergilerini almayacaksınız. Size yapılacak geri ödemeyi mümkün olan en kısa sürede ve her durumda bize iptal bildiriminde bulunduğunuz günden itibaren 30 takvim günü içinde işleme koyacağız. Ürünleri hatalı oldukları veya yanlış tanımlandıkları için bize iade ettiyseniz, kusurlu bir Ürünün fiyatını ve geçerli teslimat ücretlerini tam olarak iade edeceğiz, ancak maruz kalmış olabileceğiniz gümrük vergilerini iade etmeyeceğiz.

Nakliye masrafları iade edilmeyecektir. Bu, siparişinizin orijinal kargo ücretinin yanı sıra iade kargo ücreti için de geçerlidir. Değişim durumunda, yeni ürünün size ulaşması için gereken kargo ücretini biz karşılayacağız.