Preloader

Moda ve Rahatlığın Sembiyozu – Doğru Denge Nasıl Sağlanır?

Photo by Mizuno K: https://www.pexels.com/photo/women-with-clothes-13929396/

Hem modaya uygun hem de rahat hissetmenin ipuçları

Giyim hala çok pratik bir amaç için üretilse de, herhangi bir şeyi giyme eylemi, moda dediğimiz başlı başına bir sanat haline geldi. Her sezon için farklı popüler renkler, mevcut kumaşları giymenin yeni yollarını seçiyor ve modayı daha Dünya dostu hale getirmek için yeni yollar ortaya koyuyoruz. Ancak uzun bir süredir asıl amacından saptık ve sonunda moda bir kez daha onu şık ifade parçalarına dahil etmeye başladı. Nasıl? Onları daha rahat hale getirerek.

Biçimle işlev ve güzelliği amaca yönelik olarak harmanlayan bu zihniyeti desteklemek için daha fazla moda tasarımı ortaya çıkıyor. Giymeyi seçtiğiniz her şeyde rahat hissetmekten ödün vermeden kendinizi ifade etmenize sadık kalmak için aynısını nasıl yapabileceğinizi görelim.

Athleisure ön ve orta

Son aylarda, hatta yıllarda herhangi bir moda dergisine hızlı bir göz atın – kapaktan kapağa, tam olarak bu ilkeye dayanan tasarımlara sahip ünlülerin, modellerin ve tasarımcıların resimleriyle dolup taşmaktadır. stil. Atletizm, sokak giyimi veya aktif giyim olarak adlandırın, bu moda yaklaşımı, konforun gerçekten önce gelmesi gerektiğine dair gecikmiş bir açıklama yapmak için burada.

Aniden, sadece yoga stüdyosuna değil, markete Lululemon tayt giyen ve spor salonundan hemen sonra çalışmak için Nike ayakkabılarıyla övünen insanlar görüyorsunuz. Asi ruhları, modern tasarımları ve çarpıcı görünümleri, çarpıcı bir moda ifadesi ile özgür, kendinden emin ve güçlü hissetmek arasındaki ideal dengeyi sağlar.

Comments (3)

  1. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
  2. Ut tellus ligula, interdum a interdum ut, egestas ut ipsum. Vivamus viverra consequat ipsum, nec auctor dolor eleifend sit amet. Nulla cursus fringilla metus a dictum
  3. Artificial intelligence creates content for the site, no worse than a copywriter, you can also use it to write articles. 100% uniqueness, scheduled posting to your Wordpress :). Click Here:👉 https://stanford.io/3FXszd0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.